Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Mevsimlerden ‘Yaz’

Anne Eli Değmiş Gibi

Ev Dekorasyonu 10 Mayıs, 13:30'de eklendi

Her şeyin yerli yerinde olduğu, sakin ve düzenli bir evde yaşamayı kim istemez ki! Ailesinden uzakta okuyan öğrenciler, bekârlar bunun özlemini iyi bilir; bazen günün koşuşturması içinde ev öyle bir dağılır ki o an gerçekten sihirli bir değneğe ihtiyaç duyarız. Neyse ki seperatör, paravan, askılık, sepetli dolap gibi düzenleyiciler sayesinde evimiz anne eli değmiş gibi olabilir!

Bugün Anneler Günü. Öncelikle tüm annelerin bu özel gününü kutluyor, günün anlam ve önemine binaen hazırladığımız bu ev düzenleyicileri rehberini evlerini her zaman tertemiz, düzenli, çiçek gibi yapan annelere ithaf ediyoruz.

  

  

Evin süper kahramanı annelerdir! Peki ya yardımcıları?

Ev düzenleyicileri savaş alanına dönen evleri sihirli bir değnekle derleyip toplayan gizli kahramanlardır. Bu kahraman bazen sandıklı bir bazada sakladığınız vakumlu hurçtur, bazen de minik bir takı dolabıdır. Kaos ortamında hayatımızı kurtaran bu gizli kahramanları gelin yakından tanıyalım.

Seperatörler: Çekmeceleri düzenledikten en çok 1 hafta sonra şifonyeriniz içinde kaybolacağınız derin bir kuyuya dönüşüyorsa 2-3 seperatör sayesinde sizin de çamaşırlarınız, çoraplarınız, kemerleriniz, aksesuarlarınız inci gibi dizili durabilir.

Cepli Askılıklar: Dolaplarınız size yetmiyorsa onu değiştirmeden önce askılık kullanmayı deneyin. Kravatları, kemerleri, çantaları düzenli şekilde asılı tutan askılıklar sayesinde gardırobunuzda giysilerinize daha geniş yer verebilirsiniz. Cepli askılıkları kapı arkalarında, banyoda ve mutfakta da kullanabilirsiniz.

  e99158be6f602e5c0fc6c318e779dccd

  

Dekoratif Kutular: Ev dekorasyonunun vazgeçilmezi olan dekoratif kutular farklı renk ve ebat seçenekleriyle hayatınızı kurtarabilir. Bu kutulara albümlerden ortalıkta duran kumandalara kadar her şeyi koyabilir, dilerseniz takı ya da ecza dolabı olarak değerlendirebilirsiniz.

Sandıklar: Eskiden çeyizlik olarak kullanılan sandıklar artık dekorasyonda farklı bir yere sahip. Eski çeyiz sandıklarını dekoratif olarak evin her yerinde kullanabilir; vakumlu hurç ile sıkıştırdığınız yorganlarınızı, battaniyelerinizi, yastıklarınızı bu sandıklarda muhafaza edebilirsiniz.

  

  

Sepetli Dolaplar: Hasır ve tel sepetli dolaplar son yıllarda çok popüler! Bol çekmeceleri sayesinde özellikle mutfak, banyo ve ütü odalarında gerçekten çok işe yarıyorlar.

Takı Dolapları: Takıları, mücevherleri seviyor; ama çoğu zaman onlara yer bulamıyorsanız duvara monte, masa üstü ya da ayaklı takı dolapları sayesinde çok rahat edebilirsiniz. Takı dolabınız yoksa, yatak odanızda kullanacağınız kancalı bir paravan sayesinde kendinize hem şık bir giyinme odası yaratmış hem de üzerine asacağınız takılarla şık bir atmosfer yaratmış olacaksınız.

  

  

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
 
Basit Dekorasyon İpuçları

Basit Dekorasyon İpuçları

0
0
19 Nisan, 15:51
Salon da Renk Karmaşası

Salon da Renk Karmaşası

0
0
16 Şubat, 16:14
Kendin Yap

Kendin Yap

0
0
6 Şubat, 23:58
Gülben Ergen’in Evi

Gülben Ergen’in Evi

0
0
9 Temmuz, 15:56
Demet Akbağ’ın Evi

Demet Akbağ’ın Evi

0
0
9 Temmuz, 15:52
Ev Dekorasyonunda Mobilya

Ev Dekorasyonunda Mobilya

0
0
11 Ocak, 13:59
2016 Ev Dekorasyonu Trendleri

2016 Ev Dekorasyonu Trendleri

0
0
8 Ocak, 14:14
En Baba Koltuk Modelleri

En Baba Koltuk Modelleri

0
0
18 Haziran, 17:58