Ankara’da Mobilya Günleri

By on 16 Haziran 2012

Ülkemizin mobilya sektörünün cazibe merkezlerinden birisi olan Siteler, Ankara Alışveriş Festivali çerçevesinde “Mobilya Günleri” düzenliyor. Siteler mobilyası Ankara Alışveriş Festivali (Shopping Fest) kapsamında tüketici ile bir kez daha buluşuyor.

Mobilya; mekânın kullanılırlığını etkileyen, estetik değeri ile de yaşamımıza kalite katan bir üründür. Ankara mobilya günleri ile birlikte yeni evlenenler, ev eşyasını değiştirmek isteyenler iyi bir fırsat yakalamış oluyor. Ankara Alışveriş Festivali kapsamında  ”Mobilya Günleri” adıyla düzenlenen indirim günlerinde mobilya fiyatlarında ortalama yüzde 30-40 indirim yapılacağı belirtildi. Ankara Alışveriş Festivali 8 Haziran-1 Temmuz arasında düzenlenmektedir.

Festival hakkında daha kapsamlı bilgi almak için http://www.ankarashoppingfest.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz

 

Editör Notu; Ankara Siteler Mobilya Modelleri sadece Ankara da değil Türkiye’nin her yerinde bulabilmeniz mümkün. Bu kapsamda sponsorumuz Safa Mobilya Mağazalarında Ankara Mobilya Modellerini bulmanız mümkün. Ayrıntılı Bilgi için 0224-443 09 90 no lu telefondan bilgi edinebilirsiniz.

MobDizayn, en farklı ev dekorasyonu sitesi…

About Editör

MobDizayn web sitesi Editörü olarak makalelerimizi en özgün bir biçimde tecrübelerimizle ve tutarlı kaynaklardan yararlanarak yayımlıyoruz. Mobilyadaki tecrübemizi görsel zevkimizle buluşturuyoruz, MobDizayn'da keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle...

2 Comments

 1. ucuz uçak bileti

  27 Haziran 2012 at 08:40

  web sitenizi yakından takip ediyorum başarılarınızı devamını dilerim .

  • Editör

   27 Haziran 2012 at 15:56

   Güzel düşünceleriniz için Teşekkür ederiz

Cevay Yazın Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook la Yorum Yapın