Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Ankara Mobilyası Dupont Yatak Odası ve Yemek Odası

Türkiye mobilya sektöründe dünyaya kendini kabul ettirmiş bir ülke kuşkusuz ve bu sektörün lokomotifi denilecek belli başlı merkezleri mevcut. Bu alanda Ankara Siteler, Bursa İnegöl, Kayseri ve İzmir akla gelen ilk merkezlerdir. Bu yazımızda kendine has kalitesi ve çizgisiyle nam salmış Ankara Mobilyası örneklerinden güzide bir yatak-yemek oda takımını sizlerle paylaşıyoruz.
Dupont Yemek oda takımı bir adet duvar ünitesi, bir masa ve altı sandalye, ayrıca bir adet konsol dan oluşmakta. Ürün özelliği itibaryle analiz edilecek olursa; tamamen mdf üzerine usta ellerden geçen lakenin zerafetini her metrekaresinde hissetmeniz mümkün. Standart cnc kesim ve fabrikasyon üretimden ziyade lokal atolye merkezlerinde bizzat ustaların emekleriyle meydana gelen ürünlerdie Ankara Mobilyaları bu nedenle opsiyonel renk seçenekleri sunar…

Dupont yatak oda ve yemek oda takımda çekmecelerde tandem ray kullanılırken, menteşe kapaklarda frenlemeli basma sistemi kullanıldı. Bütün bu özellikler kullanım kolaylığı ve zerafet sunmasının yanında ürünün mukavemet sağlığı içinde oldukça önemlidir.

 

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir