Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Ankara Mobilya Yatak Odası ve Yemek Odası

Ankara mobilyasıülkemizdeki en önemli mobilya merkezlerinden biri. İnegöl mobilyasına nazaran daha butik ve konsept olrak farklı denilebilecek Ankara mobilyası kendine has çizgisi ile kaliteyi önde tutan kimliğini hala sürdürüyor. Fabrikasyon üretimden ziyade atolye butik ürteim şeklinin devam etmesi sayeseinde istediğiniz renkte boayama takım alabilmektesiniz.

Bu makalemizde Ankara mobilyası olan sponsorumuz Safa Mobilya Mağazaları‘nın spesyel ürünlerinden. TRUVA yatak oda takımı ve yemek oda takımı ile duvar ünitesini sizler için inceleyeceğiz.

truva-yatak-odası

İsmi Truva olan model özellikle el işçiliği ve lake boyama olmasıyla birlikte bütün iskelet aksamında mdf malzeme kullanılması ile oldukça farklı bir model.

truva-yemek-odası

Safa Mobilya‘nın Ankara siteler’de anlaşmalı olduğu mobilya atolyesinde özel yaptırdığı model oldukça beğenildi. Takım tamamında lake sedef boyama uygulandı. Yemek odasında 8 sandalye ve masa, konsol ve vitrin bulunmakta.

truva-başucu

truva-karyola

Truva yatak odasında özellikle karyola’ya baktığımızda usta elişinin işlendiği gözümüze çarpıyor. Başucunda el kesimi, sonrasında zımpara, sonrasında boyama ve son olarak pastapoliş ile parlak, kıcırmlı hatlarda bir desen çıkıyor karşımıza.

truva-masa-ayak

Safa Butik serisi diye isimlendirdiği üst grup ürün yeplpazesinde Truva oldukça başarılı. Özellikle modern görünüşüyle avangard çizgilerin kombinasyonu takımda hissedilen bir değer.

Truva düğün grubu da diyebileceğimiz yatak odası ve yemek odası modeleri ilk bakışta avangard bir tarzmı yoksa modern konseptte mi anlaşılamaması takımın özgün tasarımından gelmekte. Yemek masası biraz çocuklar duymasın dizisinde kullanılan yemek masası tarzında olsa da takım tamamen kendine özgü çizgilerde.

Asıl önemli olan ise truva mdf takım şu sıralar kış indirimi olan Safa Mobilya Mağazalarında çok cazip fiyata sunulması. Takımı almak istiyor ve detaylı bilgi almak istiyorsanız www.safamobilya.com adresine bakabilirsiniz ya da direkt olarak 0224-254 65 44 numaralı telefon ile ulaşabilirsiniz.

4 Yorum

Bir Cevap Yazın