2017 Genç Odası Modelleri

compact-menekse3

Yeni sezona merhaba demeye bir buçuk ay kalmışken 2017 modelleri şimdiden konuşulmaya başladı. Sizden gelen sorular üzerine yoğunlaşıyor ve yeni sezon genç odası modelleri konusunda Lajivert Genç Odası firmasının yeni sezon modellerini bu yazımızda paylaşıyoruz.

family1

Modellerin hepsi birbirinden güzel…Özellikle Compact Bella modeli küçük odalar için ideal bir çözüm oluyor. Model ranzasında üç yatak sığdırırken ayrıca çalışma masası imkanı tanıyor. Diğer güzel tarafı ise merdivenin çekmeceli ve ister sağa, isterse sola yaslanabiliyor olması.

jival

Kaptan ve arabalı gibi klişeleşmiş genç odası tarzları da mevcut ancak çıkartma yerine dijital baskı kullanılması, yazıların çıkmadan yıllarca korunmasını sağlıyor. Bu sayede ilk günkü yazılar yıllar sonra da canlılığını yitirmiyor.

kaptan1

Lajivert Genç Odası firması genellikle E1 standartlarında malzeme kullanıyor ve üretim kalitesine önem gösteriyor. Sektörde başarılı firmalardan biri. Özellikle Bursa da özel modellemeleri, mağazası ve müşteri memnuniyeti ile öne çıkan Safa Mobilya firması ile yeni yıla merhaba diyecek. Bu birliktelik; kaliteli üretimi, kaliteli hizmet ve menuniyeti buluşturacak.

karamel

pinky1

premium1

presnses

rally2

tarz4

violet

Modelleri sizin için inceledik, gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Yerinde görmek ve satın almak istiyorsanız Safa Mobilya Etibank Cadde mağazasında inceleyebilirsiniz. Etibank cd. No:84 Osmangazi / BURSA   0224 4430990

Facebook Yorumları

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir