Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

2014 Ahşap Yatak Oda ve Yemek Oda Modelleri

Mobilya bir sanattır ve bu sanatın icrasında her zaman yeni trendler ve modeller gündemde kendine yer bulur ancak mobilyanın özünde var olan masif, hiç bir zaman modasını yitirmez ve her daim gündemde olur. İşte şimdi Safa Mobilya Mağazalarının yeni 2014 kreasyonlarından EYFEL, LONDRA ve REAL modellerinin yatak oda ve yemek oda görsellerini sizlerle paylaşıyoruz. Sizin için iyi bir fikir olacak…

parisyto (3)

parisyto (5)

parisyto (7)

parisymo (1)

parisymo (2)

EYFEL yatak oda ve yemek oda takımı tarzıyla modern sitilin mükemmeliyetteki timsalini oluşturuyor. Özellikle ayak tasarımındaki çizgi stilini ahşabın içinde görmeniz mümkün. Kaliteden ödün vermeden hayatınızı kolaylaştıran bu model gerçekten çok başarılı.

ahşap yemek odası

ahşap beyaz vitrin

beyaz karyola

madridyto (2)

madridyto (3)

REAL yatak odası ve yemek odası da beyaz ağırlıklı bir ahşap mobilya modeli. Özellikle cevizin tonundaki açıklık beyaza iyi kombine olurken takımdaki iç detaylar oldukça cezbedici.

ceviz yemek odası

londonymo (4)

londonymo (5)

londonyto (4)

londonyto (6)

londonyto (1)

LONDRA yemek oda takımı ve yatak oda takımı ise zerafet ve ihtişamın sinerjisini yakalamak isteyenlere. Özellikle belli yerlerde kullanılan bombe kavisinde ahşabın adeta aktğını görüyorsunuz. Doğal cevizin modernitede buluştuğu, kaliteli detayların ve kullanım kolaylığı sağlayan materyellerin bir arada bulunduğu bu takım kesinlikle ilginizi çekecek.

Şimdilik 2014 Ahşap yatak odaları ve 2014 Ahşap yemek odalarını incelemiş bulunduk. Modeller hakkında detaylı bilgi almak için 0224 443 09 90 numaralı telefondan mağaza yetkilileri ile görüşebilir veya Bursa’da İzmir yolu caddesi üzerinde Beşevler Metro durağındaki Safa Mobilya mağazasında ürünleri görebilirsiniz.

Esenlikler dileriz..

 

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir