2013 Teleset Mobilya Modelleri

2013 İstanbul Mobilya fuarı ile Türk mobilya sektörü sezona bomba gibi girdi diyebiliriz. Fuar analizlerimizde zaten belirtmiştik ancak yineleyelim 2012 de olduğu gibi canlı renkler devam etmekte ancak çiçekdesenli karışık renk grub mobilyalar yerine farklı düz renk kombinasyonlu ve fitilli gruplar ön planda.

Mobdizayn web siteniz olarak beğendiğimiz mobilya görsellerini ve takdir ettiğimiz mobilya firmaların sezon gruplarını bu platformda paylaşıyoruz. Bunlarda dile getirdiğimiz çizgisini beğendiğimiz bir diğer firma da Teleset Mobilya. Tarzı, konsepti ve tasarımları gerçekten hoşumuza gidiyor ve ayrıca bu bir tanıtım yazısı değil sezon renkleri ve modelleri fikri açısından bir örnek teşkilindedir.

teleset-mobilya-2013

Modeller gerçekten ilgi çekici ve başarılı. Tabi gösteride diaların başarısı da yadsınamaz. Yanısıra Teleset fuar da da hem tasarımlarıyla hem de teşhiriyle başarılı standlardan birine sahipti ve bu açıdan ayrıca tebrik ediyoruz.

teleset-duvar-ünitesi-2013

Not: Bu bir reklam ya da tanıtım yazısı değildir, başarılı gördüğümüz tasarım ve modelleri mobdizayn da paylaşıyoruz. Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için Teleset resmi web sayfasına bakabilirsiniz.

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir