Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

2013 Sezon Ahşap ve Lake Duvar Üniteleri

Bu yazımızda sizlerinde yoğun isteği üzerine 2013 mobilya modellerini paylaşmaya devam ediyoruz. Daha öncede ahşap ve lake boyama mobilya modellerini paylaştığımız gibi bu yazımızda da oldukça modern duvar ünitesi modellerini sizlerle paylaşıyoruz.

ahşap-ünite

ahşap-lake-duvar-ünitesi

İlk modelde gördüğünüz gibi lcd arka klapa ve alt tabla tamamen lake boyama iken kalan kısımları ahşap kaplama olan ürün oldukça nezih bir görünüme sahip. alt çekmecelerde ve dolaplardan devam ederek orta klapa ile bütünleşerek devam eden şekil özel cnc ile şekillendirildi.

Çekmecelerde ve menteşe kapaklarda stop sistemi ürün kullanımını konforlu hale getiriyor.

lake-düvar-ünitesi

beyaz lake ünite

lake duvar ünitesi 2013

İkinci modelimiz tamamı beyaz lake boyama bir duvar ünitesi modeli. Diğerlerinden oldukça farklı ve istenirse sedef ya da ekru renkler boyayabilmemiz mümkün.

Duvar ünite klapaları kelebeği andıran şekliyle oldukça tarz bir model, yanısıra led aydınlatma ile model loş ışıkta daha da alımkâr. Model bütün aksamı mdf üzerine zımpara işlemi ile pürüssüz bir yüzeye sahip olurken lake boya sonrası uygulanan pastapoliş hem pürüssüz bir boya yüzeyi hem de mukavemet sunuyor.

ahşap duvar ünitesi

2013 duvar üniteleri

ahşap cnc şekilli duvar ünitesi

Son duvar ünitesi ise tarz olarak sezonun renklerine paralel bir görsele sahip. Ceviz ve beyaz renkle üçüncü bir renk dans ederken bu üniteye birçok sezon koltuk modeli kombine edilebilir. Önceki modellerle standartta aynı özelliklere sahip duvar ünitesi görünüş olarak farklı bir tarza sahip.

Ev dekorasyonu siteniz MobDizayn daki ürünler hakkında bilgi almak istiyorsanız iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Umarız modelleri beğenmişsiznizdir ve ayrıca iznimiz dışında kaynak belirtilmeden kopyalanması yasaktır ancak kaynak belirttiğiniz takdirde bir durum söz konusu değildir, teşekkürler.

4 Yorum

Bir Cevap Yazın