Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

2013 Ofis Mobilyaları Fuarı

2013 İMOB‘a sayılı günler kala fuarın ritmi daha da hissedilir olmaya başladı. 29 Ocak’ta başlayacak olan fuar da sadece genel kullanım amaçlı ev mobilyaları değil yanısıra profil mobilya ve ofis mobilyaları da gövde gösterisinde bulunacak. İstanbul Mobilya Fuarı‘nın hareketli bölümlerinden biri de Ofis Mobilyaları bölümü olacak şüphesiz.

2013 İMOB OFFİCE

Özellikle yabancı talebin düşünüldüğü ofis mobilyaları bölümünde, standart fabrikasyonun yanısıra özel üretim ve exclusive tarzda ofis konseptleri de sergilenmiş olacak. Ayrıca son zamanlarda teknolojinin ivmelemesi ile hızla yükselen mobilya üretim teknolojileri içinde ofis mobilyaları da kullanışlı, sade ve fonksiyonel tarzlala sergilenirken en çok göze çarpan nokta özelleştirilebilir üretim ve kalite olacak.

Türkiye mobilya sektöründe ve dekorasyonda ofis mobilyaları tamamen kendine özgü tasarımlar ve teknolojilerle sadece ülklemizde değil bölgesel ve dünya bazda bir söz sahibi güç konumunda diyebiliriz. Özellikle Afrika, Orta Doğu ve Asya talepli yükselen sektör 2013 İMOB‘da da iddialı.

MobDizayn ev dekorasyon sitesi olarak biz de bu sektördeki değerli katılımcılara desteğimizi sürdürüyoruz.

Bir Cevap Yazın