2013 Mutfak Modelleri

Yazar 10 Ocak 2013

2013 sezonuna girdik ve İmob 2013 öncesi özellikle mobilya sektörü yeni modelleri tanıtmaya başladı bunun yanısıra sezonun renkleri ve tarzıda şekillenmeye başladı diyebiliriz. Sadece mobilya sektörü ve moda trendleri değil 2013 mutfak modellerinde de sezon tarzı şekilleniyor. Bu yazımzıda yeni sezonun tarzına örnek olabilecek mutfak görsellerini paylaşıyoruz.

2013 mutfak modelleri (1)

Bu görsel beyaz küçük siyah ton kombinasyonu modern bir mutfak tasarımında. Ankastre havası ilk görüşte size kendini hissettriyor.

2013 mutfak modelleri (2)

Çok canlı bir modelleme, sıradışı bir tasarım ve iç açıcı. Yumuşak hatlarda modern bir tarz, iyi düşünülmüş.

2013 mutfak modelleri (3)

Oldukça geniş bir mekan ve dolaplarda mebranın parlaklığına ankastre ocak eşlik ediyor. Arka planda masa ve yumuşak hatlı beyaz sandalyeler dekorasyonu tamamlıyor.

2013 mutfak modelleri (4)

İşte bu modelde dikkatinizi çeken şey bizce cüretkar renk seçimi. İddialı bir kombinasyon. Bu tarzda renk seçiminizde dikkat etmeniz gereken modellemede sadelik olmalıdır.

2013 mutfak modelleri (5)

Belkide favorimiz. Kahve tonlarınde bir mebran ve inoxun tamamlayıcı çizgileri mükemmel bir kombinasyon.

2013 mutfak modelleri (6)

Şaşalı bir mutfak dekorasyonu için olması gereken herşey var. Farklı çizgilerde koyu renk ve sıradışı tasarım. Tasarım göz alıcı ayrıca tezgaha dikkat..

2013 mutfak modelleri (7)

Biraz aşırıya kaçılmış sanki uzay üssünü andırıyor ancak genel olarak modellere baktığımızda sozona yine modern tasarımlar damga vuracak gibi tabi bunu zaman gösterecek bilemezsiniz belki dizilerin v.s. etkisi ile country tarzı daha baskın gelebilir ancak şimdilik böyle.

Yazar Editör

MobDizayn web sitesi Editörü olarak makalelerimizi en özgün bir biçimde tecrübelerimizle ve tutarlı kaynaklardan yararlanarak yayımlıyoruz. Mobilyadaki tecrübemizi görsel zevkimizle buluşturuyoruz, MobDizayn'da keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle...

4 Comments

 1. sema

  11 Ocak 2013 at 14:38

  çok güzel modeller

  • Editör

   11 Ocak 2013 at 14:45

   Teşekkür ederiz.

 2. ayse tuncel

  02 Nisan 2013 at 01:04

  cok güzel bende istiyorum ya

  • Editör

   02 Nisan 2013 at 09:27

   İnşallah, daha güzelleri takipçilerimizin olur..

SİZ DE DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>