Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

2013 Mutfak Modelleri

2013 sezonuna girdik ve İmob 2013 öncesi özellikle mobilya sektörü yeni modelleri tanıtmaya başladı bunun yanısıra sezonun renkleri ve tarzıda şekillenmeye başladı diyebiliriz. Sadece mobilya sektörü ve moda trendleri değil 2013 mutfak modellerinde de sezon tarzı şekilleniyor. Bu yazımzıda yeni sezonun tarzına örnek olabilecek mutfak görsellerini paylaşıyoruz.

2013 mutfak modelleri (1)

Bu görsel beyaz küçük siyah ton kombinasyonu modern bir mutfak tasarımında. Ankastre havası ilk görüşte size kendini hissettriyor.

2013 mutfak modelleri (2)

Çok canlı bir modelleme, sıradışı bir tasarım ve iç açıcı. Yumuşak hatlarda modern bir tarz, iyi düşünülmüş.

2013 mutfak modelleri (3)

Oldukça geniş bir mekan ve dolaplarda mebranın parlaklığına ankastre ocak eşlik ediyor. Arka planda masa ve yumuşak hatlı beyaz sandalyeler dekorasyonu tamamlıyor.

2013 mutfak modelleri (4)

İşte bu modelde dikkatinizi çeken şey bizce cüretkar renk seçimi. İddialı bir kombinasyon. Bu tarzda renk seçiminizde dikkat etmeniz gereken modellemede sadelik olmalıdır.

2013 mutfak modelleri (5)

Belkide favorimiz. Kahve tonlarınde bir mebran ve inoxun tamamlayıcı çizgileri mükemmel bir kombinasyon.

2013 mutfak modelleri (6)

Şaşalı bir mutfak dekorasyonu için olması gereken herşey var. Farklı çizgilerde koyu renk ve sıradışı tasarım. Tasarım göz alıcı ayrıca tezgaha dikkat..

2013 mutfak modelleri (7)

Biraz aşırıya kaçılmış sanki uzay üssünü andırıyor ancak genel olarak modellere baktığımızda sozona yine modern tasarımlar damga vuracak gibi tabi bunu zaman gösterecek bilemezsiniz belki dizilerin v.s. etkisi ile country tarzı daha baskın gelebilir ancak şimdilik böyle.

 
4 Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir