Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

2013 MODEKS Fuarı Ardından

Türkiye mobilya sektörünün dış ülkelere açılan kapısı konumunda İMOB‘dan sonra Anadolu’nun en büyük mobilya fuarı olma amacıyla bu yıl ilki düzenlenen 2013 Bursa MODEKS fuarı beş günlük bir maratonun ardından 24 Şubat Pazar günü son buldu. Özellikle son iki günde iç ve dış pazardan ciddi talep gören fuar katılımcılar için olumlu geçti diyebiliriz.

MobDizayn web sitesi olarak biz de, kuruluşumuzun henüz ilk senesini bitirmiş olmamıza rağmen böyle bir platformda yer almış olmaktan büyük keyif aldık. Fuara gelen ziyaretçilerce standımız tahmin ettiğimiz ölçüde ilgi gördü.

2013 modeks
Fuar açılışından bir görüntü

Artık mobdizayn web sadece sanal dünyada değil fiili bir çalışmayla da topluma kendini duyurmuş oldu. Broşürlerimizi ve kartvizitlerimizi gelen ziyaretçilerimize verdik ve kendimizi olabildiğine anlatmaya çalıştık.

Standımızda bulunarak Mobdizayn’ı başarıyla temsil eden Oğuzhan bey’e teşekkürü bir borç biliyoruz ve kendisine başarılar temennisinde bulunuyoruz. Özellikle web düzenleme, tasarım ve yazılımla birlikte teknik hertürlü altyapı gereçlerimizde destek veren Oğuzhan bey’e ulaşmak istiyorsanız ogzhnozdmr@gmail.com mail adresinden veya 0536 226 48 14 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Standımız kurulurken..
Standımız kurulurken..

MobDizayn web blog sitesi günlük 1200 üzerinde ziyaretçisi, aylık 130,000 sayfa gösterimi ile web dünyasında yükselmeyi sürdürürken çeşitli organizasyon ve fuar katılımları ile de markalaşma yolunda ilerleme sürecine girmektedir. Bu yolda ilerlerken siz değerli takipçi ve ziyaretçilerimizin desteğini her daim arkamızda hissetmek istiyoruz ve bunun için sizlere teşekkür ediyoruz…

4 Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir