İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

2013 MODEKS Fuarı Ardından

Gündem, Haberler 25 Şubat, 13:45'de eklendi

Türkiye mobilya sektörünün dış ülkelere açılan kapısı konumunda İMOB‘dan sonra Anadolu’nun en büyük mobilya fuarı olma amacıyla bu yıl ilki düzenlenen 2013 Bursa MODEKS fuarı beş günlük bir maratonun ardından 24 Şubat Pazar günü son buldu. Özellikle son iki günde iç ve dış pazardan ciddi talep gören fuar katılımcılar için olumlu geçti diyebiliriz.

MobDizayn web sitesi olarak biz de, kuruluşumuzun henüz ilk senesini bitirmiş olmamıza rağmen böyle bir platformda yer almış olmaktan büyük keyif aldık. Fuara gelen ziyaretçilerce standımız tahmin ettiğimiz ölçüde ilgi gördü.

2013 modeks

Fuar açılışından bir görüntü

Artık mobdizayn web sadece sanal dünyada değil fiili bir çalışmayla da topluma kendini duyurmuş oldu. Broşürlerimizi ve kartvizitlerimizi gelen ziyaretçilerimize verdik ve kendimizi olabildiğine anlatmaya çalıştık.

Standımızda bulunarak Mobdizayn’ı başarıyla temsil eden Oğuzhan bey’e teşekkürü bir borç biliyoruz ve kendisine başarılar temennisinde bulunuyoruz. Özellikle web düzenleme, tasarım ve yazılımla birlikte teknik hertürlü altyapı gereçlerimizde destek veren Oğuzhan bey’e ulaşmak istiyorsanız ogzhnozdmr@gmail.com mail adresinden veya 0536 226 48 14 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Standımız kurulurken..

Standımız kurulurken..

MobDizayn web blog sitesi günlük 1200 üzerinde ziyaretçisi, aylık 130,000 sayfa gösterimi ile web dünyasında yükselmeyi sürdürürken çeşitli organizasyon ve fuar katılımları ile de markalaşma yolunda ilerleme sürecine girmektedir. Bu yolda ilerlerken siz değerli takipçi ve ziyaretçilerimizin desteğini her daim arkamızda hissetmek istiyoruz ve bunun için sizlere teşekkür ediyoruz…

Yorumlar

Yazıya 4 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Oğuzhan ÖZDEMİR 25 Şubat 2013

MobDizayn ailesi olarak standta durma görevini bana verdiğiniz için asıl ben teşekkürü borç bilirim.. Her türlü web dizayn, grafik tasarım ve yazılım hakkındaki sorularınıza ve ihtiyaçlarınıza elimden geldiğince karşılık vermeye çalışacağım.. Saygılarımla..

Editör 25 Şubat 2013

Çok teşekkür ederiz Oğuzhan bey emekleriniz boşa gitmeyecek iyi biryerlere geleceksiniz inşallah biz de her türlü desteğe hazırız…

Suat Bayram 26 Şubat 2013

Tebrik ediyorum. Piyasaya güzel bir giriş yapmışsınız. Başarılarınızın devamını dilerim.

Editör 26 Şubat 2013

Çok teşekkür ederiz güzel dilekleriniz için. Web sitenizle ilgileniyoruz siz de başarılı paylaşımlarda bulunuyorsunuz.

Başlıklar: , , ,
 
Bumerang - Yazarkafe
Yeni blok ‘DÜĞÜN’

Yeni blok ‘DÜĞÜN’

0
0
10 Mayıs, 11:43
İlk Yardım !

İlk Yardım !

0
0
1 Mayıs, 10:50
Çocuklar Da İletişim Sorunu !

Çocuklar Da İletişim Sorunu !

0
0
30 Nisan, 10:26
Rahatlama Ve Dinleme Zamanı

Rahatlama Ve Dinleme Zamanı

0
0
29 Nisan, 14:28
Taşların Gücü !

Taşların Gücü !

0
0
28 Nisan, 11:35