2013 MODEKS Bursa Mobilya ve Dekorasyon Fuarı

Yazar 12 Ocak 2013

Bursa Türkiye’nin nüfus baz alındığında dördüncü büyük şehri ancak yıllık bazda ihracat rakamları, ticaret hacmi, onun üzerinde sanayi bölgesi, tekstil ve otomobil sektöründeki liderliği, tarih ve kültür turizm kapasitesi, ulaşım ve ulaşılabilirlik kapasitesi ile belkide ülkemizde İstanbul’dan sonra gelebilecek büyük bir metropol.

modeks-bursa

Türkiye mobilya sektöründe ana merkezlerden biri haline gelen İnegöl, mobilya fuarları ile sükse yapsa da bu kapasitede fuarların Bursa gibi 3 milyondan fazla nüfusa sahip bir şehrin 45.000 metre karelik fuar alanında Anadolunun en büyük Mobilya ve Dekorasyon fuarı adında bir organizasyonla duyrulması İnegöl ve İnegöl mobilyası için büyük güç katacaktır.

2013 MODEKS, 20 – 24 Şubat 2013 tarihleri arasında Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde TUYAP BURSA FUARCILIK A.Ş. tarafınca MEDİA ANEMON işbirliği ile gerçekleştirilecek.

modeks-bursa-2013

Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü Sayın İlhan Ersözlü; “Türk Mobilyası, Modeks 2013 Fuarı ile Tüm Dünyaya Tanıtılacak”

Fuar, 20 – 23 Şubat 2013 tarihlerinde 10.00 – 19.00 saatleri arasında, 24 Şubat 2013 tarihinde ise 10.00 – 18.30 saatleri arasında ziyaret edilebilecektir.

2013 MODEKS başvuru formu için: http://www.tuyap.com.tr/tr/index.php?main=m_stand

Fuar resmi web sitesi: http://www.bursamodeks.com.tr/

[alert-note]MobDizayn web sitemizde siz de yazabilirsiniz bunun için iletişim sayfamızdaki formu doldurup göndermeniz yeterli. [/alert-note]

Yazar Editör

MobDizayn web sitesi Editörü olarak makalelerimizi en özgün bir biçimde tecrübelerimizle ve tutarlı kaynaklardan yararlanarak yayımlıyoruz. Mobilyadaki tecrübemizi görsel zevkimizle buluşturuyoruz, MobDizayn'da keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle...

2 Comments

 1. mobilyaö

  31 Ocak 2013 at 13:24

  Bursa ve mobilya sektörü için hayırlı olsun diyelim.

  • Editör

   31 Ocak 2013 at 13:25

   Teşekkür ederiz, inşallah hayırlı olur mobdizayn olarak destek veriyor eğer mümkün olursa biz de stand açacağız.

SİZ DE DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>