2013 MODEF İnegöl Mobilya Fuarı

Yazar 05 Mart 2013

2013 modef

Bu yıl 29. su düzenlenecek olan İnegöl Mobilya Fuarı, Türkiye mobilya sektörünün dünyaya açılan kapılarından. Belkide bu faaliyet alanında İMOB‘dan sonra en kapsamlı mobilya fuarı olma özelliği taşıyan MODEF fuarında katılımcı firmalar yutr dışı pazar için yine en yeni modellerini lanse edecek.

Bu sene 1-7 Nisan tarihleri arasında Hikmet Şahin Kültür Parkı Uluslararası Fuar Merkezi’nde yapılacak olan fuara katılım saatleri 10:00 ile 18:00 arasında olacak. Fuar İFOR Fuarcılık tarafından 25.000m² alan üzerinde yapılacak ve yurt dışı ile yurt içi çok sayıda perakendeci firmanın ilgi göstermesi bekleniyor.

Fuar Künyesi ve fuar hakkında detaylı bigli almak için 2012 MODEF Fuar Davetiyesi başlıklı yazımıza bir gözatabilirsiniz.

Yazar Editör

MobDizayn web sitesi Editörü olarak makalelerimizi en özgün bir biçimde tecrübelerimizle ve tutarlı kaynaklardan yararlanarak yayımlıyoruz. Mobilyadaki tecrübemizi görsel zevkimizle buluşturuyoruz, MobDizayn'da keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle...

SİZ DE DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>