Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Mevsimlerden ‘Yaz’

2013 Koltuk Modelleri

Koltuk Takımları, Manşet 18 Aralık, 14:08'de eklendi

2013 artık burnumuzun ucunda tabi moda ve mobilya piyasası için yeni sezon modelleri 2013 İmob‘u bekliyor diyebiliriz ancak mobdizayn ev dekorasyonu siteniz olarak yeni sezon mobilya modellerini elimizden geldiğince paylaşıyoruz. Bu yazımızda da 2013 kreasyonlarından bir kaç modern koltuk modelini lanse edeceğiz.

İlk modelimiz Safa Mobilya 2013 kreasyonlarından İmaj koltuk takımı.Görselliğiyle ön planda olan ürün konforuyla da oldukça kaliteli bir model. Sade durmasna karşın yatak olabilme özelliğiyle de ihtiyacınıza konforlu ve estetik bir çözüm buluyor.

imaj-koltuk

Bu modelimiz de lotus.. Lotus koltuk takımı benzer segmentte bir model ancak farklı bir tasarıma sahip. Koltuk üçlü modelde kol kısımlaarı asimetrik.

lotus

Koltuk kumaşlarıda ortak, silinebilen ithal soft kumaş modelleri ile birbirinden güzel baskılı kumaş modelleri ile üretilmekte. Koltuk sünger yapısı ise soft hr sünger kullanıldı.

lotus1

Bir sonraki modelimizde polo koltuk takımı. İmaj koltuk takımına benziyor ancak kasa farklılığı mevcut. Genel olarak modellere baktığımızda sezonun koltuk ve mobilya olarak oldukça renkli geçeceği belli oluyor. Renkli desenler yine damgasını vuracak gibi..

polo1

2012 Sezonunda bahsettiğimiz koltuk modellerinde renk kombinasyonları soft kumaşların çiçek desenli ve english home’u polo-berjerandıran modellemeleri hakimdi. Yeni sezonda bunların yerine daha konsept baskılar uygulanan kumaşlarla asimetrik modellemeler ve farklı renklerde kombin edilmiş koltuk takımları revaçta olacak gibi.  Polo koltuk takımı da diğer modelleri gibi rahat, estetik ve fonksiyonel bir takım. Modeller dikkat ederseniz sadece sandık kabiliyeti bir muafiyet ancak konforlu yapısı bunu agale ediyor.

polo2

2013 sezonun koltuk modellerinden ilk tasarımları sizlerle görsellerini paylaştık ve analizlerimizi yaptık. Bu konu ve başka bir mevzu hakkında öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz, bu bizi memnun eder.

Ürün görsellerini satınalmak istiyorsanız ana sponsorumuz Safa Mobilya‘da ürünler mevcut. Fiyat ve detay blgisi için www.safamobilya.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

Ürün görselleri ve yazılarımız cc lisanslı ve dmca korumalıdır. İzinimiz dışında kullanıldığında yasal haklar kullanılacaktır ancak iznimiz dahilinde ve kaynak mail belirtilerek kullanabilirsiniz.

Önceki yazılarımızdan 2012 Koltuk Modelleri yazımız’a da buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
 
Beğendiğiniz Kitap

Beğendiğiniz Kitap

0
0
25 Nisan, 14:22
Şapka Tasarımcısı

Şapka Tasarımcısı

0
0
24 Nisan, 15:31
Basit Dekorasyon İpuçları

Basit Dekorasyon İpuçları

0
0
19 Nisan, 15:51
Mıknatısın Gücü !

Mıknatısın Gücü !

0
0
18 Nisan, 12:15
Mevsim Salatası !

Mevsim Salatası !

0
0
17 Nisan, 10:53
Kozmetik De Dekor !

Kozmetik De Dekor !

0
0
16 Nisan, 14:06
Dikiş Çalışması !

Dikiş Çalışması !

0
0
16 Nisan, 11:40
Gazete Mi Yoksa Top Mu ?

Gazete Mi Yoksa Top Mu ?

0
0
15 Nisan, 09:55
Duvar Rengi Kararsızlığı

Duvar Rengi Kararsızlığı

0
0
16 Mart, 16:55