Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

2013 Duvar Ünitesi Modelleri

2012 yılının sezonun güncel ve gözde mobilya modellerini sizlerle burada paylaştık. Artık yeni sezon son çeğreğindeyiz ve 2013 modelleri lanse edilmeye başlandı diyebiliriz.Mobilya ve dekorasyon web siteniz mobdizayn da ilk yılında olduğu gibi imkan buldukça sezonun yeni güncel mobilya modellerini sizlerle paylaşmaya devam edecek. Bu dizimizin ilk bölümünde farklı tasarımda birbirinden şık yeni duvar ünitesi modellerini paylaşacağız.

Modeller ahşap kaplama, suntalam, mdflam ve lake olarak imal edilirken en önemli özellikleri iste istenilen ölçüde yapılabilme imkanı.

 

Modeller tamamen SAFA MOBİLYA argesine özgüdür. Çalışmalar son derece başarılı ve dikkate değer. Bu açıdan kendilerini tebrik ediyor sezonun güncel modellerini bizimle paylaştıkları için kendilerine teşekkür ediyoruz.

Konu hakkında ve bir başka mevzu hakkında yorumlarınız için facebook yorum kutularına yorum bırakabilir ya da direkt olarak info@mobdizayn.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Yeni modeller çıktıkça paylaşmaya devam edeceğiz eğer yeni yazılarımızdan haberdar olmak istiyorsanız mail adresinizi e bülten e kayıt etmeniz yeterli.

 

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir