Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

2012’nin En Modern Koltukları

Sezonun yeni model mobilyaları ve koltukları üretilmeye, tasarlanmaya devam ediyor. Moda her geçen zaman diliminde bir öncekinden daha hızlı yol katediyor ve ihtiyaçların çılgın isteğine çılgınca karşılık veriyor. Özellikle dayanıklı tüketim ürünü olan mobilyalar bile önceleri iki senede bir yenilenirken şimdilerde her üç ayda bir yeni modeller vitrinlerde kendilerine yer buluyor.

[singlepic id=210 w=320 h=240 float=left]

Sezonun üçüncü çeyreğinde yeni model koltuklar çıkmaya başladı bizde mobilyanın dekorasyondaki adresi olarak bu görselleri paylaşalım istedik ancak kesinlikle görsellerin kopyalanması yasaktır.

Yeni koltuk modellerine dikkat edildiğine göze çarpan şey geniş kol modellerinden sıyrılmış olmaları. Avam kesimde koltuk modelleri oldukça beğeniliyor ancak koltuklarda vahameti arttırmak adına kullanılan geniş kollar sorun oluşturuyordu. Tabi aslında koltuk ile kanepeyi ayıran bi faktörde kol genişliğidir diyebiliriz çünkü koltuğun daha ağır ve yayvan durmasını sağlar. Ancak biliyoruz ki arz talebe binaen üretilir ve talebin istekleri yadsınmadan şekillenir. Bu çerçevede tasarımda yeni modellerde geniş olmayan kollu ama yine de ağır koltuk görünümünü yitirmeyen modeller tasarlanmış.

Ev dekorasyonu siteniz olarak bu yeni modellere tam puan veriyoruz.

 
Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir