Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

2012 Tepe Home Mobilya Modelleri

Tepe Home bilinilirlik açısından oldukça hit yakalamış başarılı bir mobilya firması. Özellikle prestijli ürünler tasarlayan ve dizilere sponsorluğuyla bilinen elit mobilya tarzını farklı yansıtmayı başarmış özellikte. Bu başarısına paralel şüphesiz mobilya modelleri de oldukça iddialı diyebiliriz.

Tepe Mobilya tarzına baktığımızda klasik çizgiler ve modern çizgiler birbirinden ayrı tutulur. Modern konsept ürünler modern çizgilerin en başarılı örnekleriyle yansıtılır ve klasik çizgide ürünler ise tüm zenginliğiyle kendini gösterir. Yukardaki köşe koluk tam söz ettiğimiz çizgide bir modern konsept.

Yaşam odası kategorilerinde kumaş koltuk bölümü içinde klasik çizgilere baktığımızda bu senenin modası çizgilieri görüyoruz. Üstteki modelde sezonun modellerinden. Klasik eskitilmiş tarzda bir kumaş ve oturduğunuzda gömülme hissiyatında kaz tüyü sünger…

Tepe Home mobilya modellerinin hepsini göstermemiz mümkün değil ancak bunun için tepehome resmi web sayfasına gitmenizi tavsiye ediyoruz. Yanlız şunu söylemeliyiz ki mobilya modellerini incelemek ve görmek için mağazasına gitmenizi tavsiye ediyoruz.

NOT: Güncelleme: Yeni 2013 Tepe Home Mobilya Modelleri için bu linki Tıklayın.

 

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir