Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

2012 Mondi Mobilya Modelleri

Mondi Mobilya Boydak bünyesine girdikten sonra ciddi atılımlar gerçekleştirerek sektörde ilerlemeyi başarbilmiş ve kendini kabul ettirmiş bir marka olma yolunda bir firma. Mondi, “Kalbim seni sevdi” sloganıyla dillere dolanan Mondi Mobilya’da sadece mobilya değil ev tekstili ve yatak grubu da mevcut.

İDAŞ yatak modelleri

Özellikle bilgimiz dahilinde olduğu için rahatlıkla söyleyebilirizki Mondi’nin yatak modelleri oldukça kaliteli. Fiyat performans açısından bakıldığında özellikle Monflex serisi

full ortopedik yaylı yatak modeli kesinlikle tercih edilebilir ve uzun yıllar kullanılabilir. Mondi mobilya olarak bilinir bu sayede doğası gereği mobilya modellerinde de oldukça iddialı. Biz aralarından 2012 mobilya modellerinde iddialı olanlarını seçtik.  Mondi Legro Koltuk Takımı en beğenilen ve tarzı yakalayn modellerden. Üçlü koltuk kanepe fonksiyonelliğinde yatak olabiliyor ve bunun yanında rahatlı da sunuyor. Metal ayaklarla kavisli çizgiler takımın daha albenili olmasını sağlıyor.

Yeni 2012 mobilya modellerinden İnci yatak oda takımı ve inci yemek oda takımı da bu koltuk modeli ile tamamlanabilir ve iyi bir kombinasyon yakalanabilir. Legro Delux Koltuk takımı ve İnci takım’ın detaylı görsellerini ve fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız www.mondi.com.tr adresine gidebilirsiniz.

 
Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir