Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Mevsimlerden ‘Yaz’

2012 MOBİLYA MODELLERİ

Gündem, Mobilya 16 Ocak, 12:12'de eklendi

Mobilya evlerimizin vazgeçilmez parçasıdır. Tüketici mobilya ihtiyacını maddi ve sosyal imkanları dahilinde alır ancak mobilya deyince ilk akla gelen evlilik-düğündür dolayısıyla yeni evlenecek çiftler güzel bir yuva kurmak ister. Yuvamızın ana maddelerinden biri olan mobilya sürekli kendini yenileyen, giyimde olduğu gibi farklı sezonlarda her yıl daha farklı modellerle vitrinlerde boy gösteren tüketim ürünüdür.
Özellikle yeni evlenecek olan çiftler için moda çok önemli bir yere sahiptir. Bu yılın moda ayakkabısı, moda renkler ve sonuçta yılın modası olan mobilyalar. Şöyle bir bakacak olursaK 2010 yılında hakim renkler siyah ve tonları renklerdi. 2009 a gittiğimizde kavisli, yuvarlak hatlara sahip bombe kapak denilen mobilyalardı. 2011 sezonunda vitrinlerde daha çok yer bulan mobilyalar ise daha çok ahşap ceviz-beyaz modeller olmakla birlikte bembeyaz bir avangrade takımlar oldu ve olmakta. Aralık ayındayız ve Mobilya trendinin belirlendiği aralıktayız

2012 Moda Mobilyalar üretici firmaların argelerinde tasarlandı ve çıktı bunu Türkiye’nin mobilya kalbi İnegöl de İnegöl Mobilya Fuarında görmüş olduk. Avangarde takımlar 2012 de de daha güzel ve yeni konseptleriyle karşımızda, Ahşap ceviz-beyaz mobilyalar da oldukça revaçta koltuk takımları olarak sa klasik mobilya ya dönüş hakim ama modern çizgilerle. Modern koltuk takımlarında ise rahatlık ön planda ve tok duruşlarında kullanılan sünger tipi daha çok 35HR olmakta. Vitrinlerin yerini alan Duvar üniteleri de bu sene vazgeçilmezlerden olacak gibi görünüyor ki bilhassa Hİgh Gloss Parlak SuntaLam yerine mdf lake kullanılan üniteler dah bi şık duruyor. Ancak fiyatta ekonomiyi istiyorsa ama zerafetten ödün vermemek istiyorsak parlak beyaz suntalam bir duvar ünitesi de gayet şık duracaktır, yanlız burada dikkat edilmesi gereken mat high gloss suntalam parlak high gloss suntalam a göre daha ucuzdur bu da en ekonomik modellerde kullanılır ve diğeri kadar zarif ve alımlı durmayacaktır.

Bu sene evlenecekseniz ya da evinizi yenileyeceksiniz mobilya almak için tam zamanındasınız diyebilirim. 2012 sezon mobilyaları vitrinleri süslüyor ayrıca mobilya da en ciddi kampanyaların olduğu dönemdeyiz. Şunu da belirtmek isterim ki bir de BURSA da yaşıyorsanız işte mobilya çeşitliliğinin dibine vurmuşsunuz demektir. Özellikle İnegöl mobilya üretimini arkasına alan BURSA Mobilyası, perakendecileri bu işi gerçekten iyi yapıyorlar.Bursa da hemen hemen her işlek cadde de Mobilya showroom u görebilirsiniz ve hiç ummadığınız mağaza da hiç ummadığınız kalitede ve güzellikte mobilyayı bulabilirsiniz. İmkanınız yerindeyse bir de Bursa da izmir yolu üzerinde ki Mobilya Mağazalarını görmenizi tavsiye ederim. Burada İstikbal, Bellona, Doğtaş, Kilim, Yağmur, Gala ve Kelebek mobilya mağazaları olduğu gibi Yıldız Mobilya ve Safa Mobilya gibi münhasır conspt mağazalarını görebilir en güncel mobilyaları buradaki showroomlarda görebilirsiniz.

 

Sonuç olarak bu sene yine birbirinden güzel ve zarif mobilyalar alıcıları bekliyor ancak tavsiyem bu ara mobilya işini aradan çıkartmanız çünkü kampanyanın en uç noktasındaki zaman dilimindeyiz. Bu anlamda eğer mobilya alacaksınız ertelemeyin hemen alın ki yaza terlemeyin…

Yorumlar

Yazıya 4 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

gülseren özel 14 Ocak 2013

Modeller çok güzelmiş gerçekten..

Editör 15 Ocak 2013

Evet modeller güzel..

2013 mobilya 16 Ocak 2013

2013 mobilya modellerini görmek istiyoruz artık..

Editör 16 Ocak 2013

Evet yakında yayınlamayı umuyoruz ayrıca mümkün olursa İmob fuarından sonra yayınlamak istiyoruz..

Başlıklar: ,
 
Bumerang - Yazarkafe
 
Yeni blok ‘DÜĞÜN’

Yeni blok ‘DÜĞÜN’

0
0
10 Mayıs, 11:43
Olmayan Bisiklet

Olmayan Bisiklet

0
0
19 Nisan, 09:33
Mıknatısın Gücü !

Mıknatısın Gücü !

0
0
18 Nisan, 12:15
Mevsim Salatası !

Mevsim Salatası !

0
0
17 Nisan, 10:53
Dikiş Çalışması !

Dikiş Çalışması !

0
0
16 Nisan, 11:40
Gazete Mi Yoksa Top Mu ?

Gazete Mi Yoksa Top Mu ?

0
0
15 Nisan, 09:55