Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

2012 Köşe Koltuk Modelleri

MobDizayn mobilya ve dekorasyon siteniz güncel, yeni ve farklı mobilya modellerini siz takipçilerimizin beğenisine sunmaya devam ediyor. ceviz beyaz yatak oda modelleri,beyaz yatak oda modelleri ve inegöl mobilya modelleri yazılarımızda paylaştığımız gibi bu yazımızda da hem yeni ürün görsellerini paylaşacağız hem de ürün yorumlarımızla analiz edeceğiz.

Sezonun  köşe takımlarına genel anlamda baktığımızda, minimal, fonksiyonel, özelleştirilebilir ve estetik özelliklerde olmaktadırlar. Özel ölçülü çalışılabilme büyük köşe modelleri için olmazsa olmazlardandır. Yatak olabilme, mümkünse sandık ve bazalı modeller de artık bir köşe koltuk modeline aranan özelliklerden.

Bildiğiniz gibi İnegöl Mobilyası koltuk modelleri ve tasarımlarında da oldukça ileri seviyede. Daha da önemlisi üçlü grup anlyışı ve duvar ünitesi köşe gruplamaları gündemde olmaya başladı diyebiliriz. Genellikle yatak odası-yemnek odası-koltuk ya da köşe gruplaması ile yatak odası-duvarünitesi-köşe gruplaması gündemde.

Bahsettiğimiz gibi genel olarak modeller minimal ve kullanışlı. Kullanılan kumaşlar ithal soft silinebilen taytüyü özellikteyken, kasalarda gürgen ağacı ve profil birlikte kullanılıyor. Bu da modellerin daha mukavemetli olmalrını sağlıyor. Yanısıra süngerlerde 32dn ve 35hr modellerinden isteğe göre kullanılabiliyor.

Yeni köşe modelleri genellikle bir özelliğe sahip. Özellikle yatak olabilme ve sandık özelliği köşe modellerinde kullanılmaya çalışılıyor. Tabi sandık kullanmak ortalama ideal yükseklik olan 40cm aşağısı oturma yükseklği ihlal edilebiliyor. Bunun için bazalı köşe modelleri sorunu çözer nitelikte.

Sezonun canlı renkleri çiçek desenli kumaşlar modellere hakim olmaya başlamış ve yastıklı köşe modelleri de ağırlık kazanmış. Ortalama köşe fiyatları piyasaya baktığımızda 790,00tl – 5,000,00tl arasında değişmekte. Ancak güzel kaliteli ve fonksiyonel bir köşeyi 1,500,00-2,500,00 arasında bulabilmektesiniz.

Özellikle Yapboz köşe takımı tavsiyelerimiz arasında ve özel inceleme yazımıza bakabilirsiniz. Banu kırmızı köşe ve son görseldeki Ebru köşe modelleri hem fiyatlarıyla hem kaliteleriyle talep gören modeller.

Görseller tamamen özgündür ve DMCA korumalıdır. MobDizayn’dan izinsiz kopyalanmasıbir başka yerde kullanılması kesinlikle yasaktır. Ürünler sezon modelleridir ve dilerseniz temin edebilirsiniz.

Öneri ve görüşeriiniz için bizimle irtibata geçebilirisniz, info@mobdizayn.com

 
2 Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir