Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

2012 İstikbal Mobilya Modelleri & Fiyatları

Kayseri mobilyasının ve Türkiye mobilyasının en bilinen markası bildiğiniz İstikbal Mobilya sezona yeni modelleriyle girdi. Sezonun en modası şüphesiz avangard mobilya ve koltuk takımları ürün yelpazesinde yerilerini alıyor. Talebin yoğunlaştığı köşe koltuklar ve duvar üniteleri de oldukça revaçta. Mobilya anlayışına paralel mobilyanın trendi de değişiyor ve ciddi rakipler doğuyor bakalım İstikbal Mobilya değişime nasıl tepkş verecek.

Ürün gruplarını tek tek ele almamız mümkün değil, yanısıra bütün görselleri de burada paylaşmamız etik dışı ve kanuni hakkın gaspı durumunu doğurur. Buna mukabil örnek teşkili açısından görselleri sunarak sizlere tanıtımını sunuyoruz, bu sebeple istikbal.com web sitesine bütün ürünleri görmeniz açısından yönlendiriyoruz.

 

 

Modellerden Brillance avangard koltuk ve Montreal Köşe Takımını mercek altına alıyoruz. Montreal Doğtaş Mobilya da da gördüğümüz köşe modeline benziyor ancak modelin çok beğenildiği ve tuttuğu kesin. Geniş odalarda görseldeki rengi ile kullanıldığından asalet ve zerafetin bir arada olduğu bir modelle karşılaşmış olacaksınız. İstikbal Brillance Koltuk takımı ise avangard modellerin klasikleşmiş versiyonlarından. Bu modelide çizgileri itibari ile Bellona Premium Serisi Klasik koltuk takımına benzetiyoruz. Ancak belirtmeliyiz ki argeden özgün çıkan modeller kumaş renkleri seçiminde de bir okadar farklı ve canlı. Avangard koltukta eğer ahşaplar beyz lake boyama ise şeker pembe ve açık pembe tonları iyi bir seçim olacaktır.

MobDizayn web sitesinde tanıtım yazısı yazdırmak için, iletişim

 
5 Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir