2012 İstikbal Mobilya Modelleri & Fiyatları

By on 21 Nisan 2012

Kayseri mobilyasının ve Türkiye mobilyasının en bilinen markası bildiğiniz İstikbal Mobilya sezona yeni modelleriyle girdi. Sezonun en modası şüphesiz avangard mobilya ve koltuk takımları ürün yelpazesinde yerilerini alıyor. Talebin yoğunlaştığı köşe koltuklar ve duvar üniteleri de oldukça revaçta. Mobilya anlayışına paralel mobilyanın trendi de değişiyor ve ciddi rakipler doğuyor bakalım İstikbal Mobilya değişime nasıl tepkş verecek.

Ürün gruplarını tek tek ele almamız mümkün değil, yanısıra bütün görselleri de burada paylaşmamız etik dışı ve kanuni hakkın gaspı durumunu doğurur. Buna mukabil örnek teşkili açısından görselleri sunarak sizlere tanıtımını sunuyoruz, bu sebeple istikbal.com web sitesine bütün ürünleri görmeniz açısından yönlendiriyoruz.

 

 

Modellerden Brillance avangard koltuk ve Montreal Köşe Takımını mercek altına alıyoruz. Montreal Doğtaş Mobilya da da gördüğümüz köşe modeline benziyor ancak modelin çok beğenildiği ve tuttuğu kesin. Geniş odalarda görseldeki rengi ile kullanıldığından asalet ve zerafetin bir arada olduğu bir modelle karşılaşmış olacaksınız. İstikbal Brillance Koltuk takımı ise avangard modellerin klasikleşmiş versiyonlarından. Bu modelide çizgileri itibari ile Bellona Premium Serisi Klasik koltuk takımına benzetiyoruz. Ancak belirtmeliyiz ki argeden özgün çıkan modeller kumaş renkleri seçiminde de bir okadar farklı ve canlı. Avangard koltukta eğer ahşaplar beyz lake boyama ise şeker pembe ve açık pembe tonları iyi bir seçim olacaktır.

MobDizayn web sitesinde tanıtım yazısı yazdırmak için, iletişim


About Editör

MobDizayn web sitesi Editörü olarak makalelerimizi en özgün bir biçimde tecrübelerimizle ve tutarlı kaynaklardan yararlanarak yayımlıyoruz. Mobilyadaki tecrübemizi görsel zevkimizle buluşturuyoruz, MobDizayn'da keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle...

5 Comments

 1. BeforeTheVeil

  30 Nisan 2012 at 06:14

  Montreal gerçekten kaliteli ve ağır duruyor.

 2. mobilya

  20 Temmuz 2012 at 09:07

  Modelleri çok güzel ama fiyatları sanki pek uygun değil gibi.

  • Editör

   06 Ekim 2015 at 19:02

   Fiyat konusunda bir bilgi vermemiştik ama tabi karşılaştırmak gerekir.. Teşekkürler

 3. Produksiyon

  06 Kasım 2014 at 10:34

  Santral seslendirme hizmeti almak isteyen firmalar veya işletmeler, bu hizmete ödedikleri bedelin kat kat fazlasını şirketlerine veya işletmelerine kazandırabilmektedirler. Ticaret mantığında en dipten başlayarak yükselme ve zirveye çıkma söz konusudur. Küçük işletmelerin gerekli hizmetlere ayıracak yüksek bütçeleri olmaz. Bu nedenle daha basit alt yapıya sahip santral seslendirme hizmeti veren kuruluşlar da bulunmaktadır. Santral seslendirmenin alt yapısının kuvvetli olup olmamasına göre ücretlendirme yapılmaktadır. Ağın kuvvetli olması, daha uzun ömürlü kullanım sağlamakta ve müşteri kapasitesi daha geniş olmaktadır. Bu tür alt yapıları daha çok büyük firmalar tercih etmektedirler. Santral seslendirme hizmetini her tür işletmenin kullanması da mümkündür.İşte Bu yüzden santral seslendirme için

Cevay Yazın Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook la Yorum Yapın