Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

2012 İnegöl Mobilya Modelleri

Mobilyadan bukadar bahsedilir de İnegöl Mobilyasından bahsedilmezmi, elbetteki MobDizayn bahseder ve aynı zamanda son moda trendleri size sunar. İnegöl Mobilyası ikibinli yılların en sükse yapan sektörlerden biri oldu. Günümüzde de bu süksesi devam etmekte her geçen gün Türkiye Mobilya sekktörünü şekillendirmede etkin olmakta. (Görseller ve açıklamalr…)

Mobilya modası önceleri 6-7 ayda bir yenilenirken şimdilerde ise 3-4 ayda bir yenileniyor ve kreasyonlar değişiyor. Ancak şöyle bir durum var ki İnegöl demek Bursa demektir bu sebeple 15dk yol mesafesi olan iki merkez birbirine çok yakın olmaları hasebiyle mobilya sanayasi ile perakendesi olabildiğine içli dışlı konumda. Bir bakıma İnegöl Mobilya üretim fabrikası iken Bursa Mobilya’nın dünya ya açılan mağazası konumunda.

Genellikle İnegölde üretilip Bursa da satılıyor ve Burs’nın ana artellerinde kurlu olan birbirinden güzel perakende satış mağazaları bulunuyor. 2012 mobilya trendlerinden bahsettiğimiz gibi Sezonu belirleyen şık çizgiler yine İnegölden çıkıyor. Biz de bu şıklığı göstermede ilk olmak istiyoruz ve size bu görsel şovu sunmak istiyoruz.

Mobilya görselleri tamamı özgündür ve çabamız sonucu birinci kaynaktan sizlere sunuyoruz, bu anlamda kopyalanmaması indirilmemesi rica olunur.

Mobilyaların nitelikleri, fiyatları konusunda sorularınız olursa hızlı bir şekilde cevaplanacaktır.

Mobilya görselleri tamamı ile yenisezon ürünleridir bu sebeple satın almak isterseniz sizi bu konu da da yönlendirebiliriz ve ürünü en iyi fiyata nerede bulacağınız konusunda da fikir sunabiliriz.

 

 

SALVADOR KOLTUK TAKIMI
VİRGİNA KÖŞE K.KAHVE
VİRGİNA KÖŞE
SALVADOR BERJER
RESTY KANEPE
ULUDAĞ
BESTE AHŞAP ŞİFONYER
BESTE TASARIM ÖDÜLLÜ YEMEK MASASI
HANZADE YATAK ODA TAKIMI
HANZADE YEMEK ODA TAKIMI
ALYANS YEMEK ODA TAKIMI
ALYANS YATAK ODA TAKIMI
KARE ORTA SEHPA
DİAMOND SERVİS SEHBA
YAN ORTA SEHBA
YAN IŞIKLI ORTA SEHBA
ANEMON ORTA SEHBA

MobDizayn.com olarak en moda mobilya görsellerini daha size sunmuş oluyoruz. Ürün kodları isimleri altlarında yazılıdır. Eğer bir sorunuz, düşünceniz olursa  iletişime geçebilirsiniz.

İletişim: 0223 254 65 44

 
6 Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir