2012 İnegöl Mobilya Modelleri

By on 24 Ocak 2012

Mobilyadan bukadar bahsedilir de İnegöl Mobilyasından bahsedilmezmi, elbetteki MobDizayn bahseder ve aynı zamanda son moda trendleri size sunar. İnegöl Mobilyası ikibinli yılların en sükse yapan sektörlerden biri oldu. Günümüzde de bu süksesi devam etmekte her geçen gün Türkiye Mobilya sekktörünü şekillendirmede etkin olmakta. (Görseller ve açıklamalr…)

Mobilya modası önceleri 6-7 ayda bir yenilenirken şimdilerde ise 3-4 ayda bir yenileniyor ve kreasyonlar değişiyor. Ancak şöyle bir durum var ki İnegöl demek Bursa demektir bu sebeple 15dk yol mesafesi olan iki merkez birbirine çok yakın olmaları hasebiyle mobilya sanayasi ile perakendesi olabildiğine içli dışlı konumda. Bir bakıma İnegöl Mobilya üretim fabrikası iken Bursa Mobilya’nın dünya ya açılan mağazası konumunda.

Genellikle İnegölde üretilip Bursa da satılıyor ve Burs’nın ana artellerinde kurlu olan birbirinden güzel perakende satış mağazaları bulunuyor. 2012 mobilya trendlerinden bahsettiğimiz gibi Sezonu belirleyen şık çizgiler yine İnegölden çıkıyor. Biz de bu şıklığı göstermede ilk olmak istiyoruz ve size bu görsel şovu sunmak istiyoruz.


Mobilya görselleri tamamı özgündür ve çabamız sonucu birinci kaynaktan sizlere sunuyoruz, bu anlamda kopyalanmaması indirilmemesi rica olunur.

Mobilyaların nitelikleri, fiyatları konusunda sorularınız olursa hızlı bir şekilde cevaplanacaktır.

Mobilya görselleri tamamı ile yenisezon ürünleridir bu sebeple satın almak isterseniz sizi bu konu da da yönlendirebiliriz ve ürünü en iyi fiyata nerede bulacağınız konusunda da fikir sunabiliriz.

 

 

SALVADOR KOLTUK TAKIMI

VİRGİNA KÖŞE K.KAHVE

VİRGİNA KÖŞE

SALVADOR BERJER

RESTY KANEPE

ULUDAĞ

BESTE AHŞAP ŞİFONYER

BESTE TASARIM ÖDÜLLÜ YEMEK MASASI

HANZADE YATAK ODA TAKIMI

HANZADE YEMEK ODA TAKIMI

ALYANS YEMEK ODA TAKIMI

ALYANS YATAK ODA TAKIMI

KARE ORTA SEHPA

DİAMOND SERVİS SEHBA

YAN ORTA SEHBA

YAN IŞIKLI ORTA SEHBA

ANEMON ORTA SEHBA

MobDizayn.com olarak en moda mobilya görsellerini daha size sunmuş oluyoruz. Ürün kodları isimleri altlarında yazılıdır. Eğer bir sorunuz, düşünceniz olursa  iletişime geçebilirsiniz.

İletişim: 0223 254 65 44

About Editör

MobDizayn web sitesi Editörü olarak makalelerimizi en özgün bir biçimde tecrübelerimizle ve tutarlı kaynaklardan yararlanarak yayımlıyoruz. Mobilyadaki tecrübemizi görsel zevkimizle buluşturuyoruz, MobDizayn'da keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle...

5 Comments

 1. inegöllü mobilyacı

  04 Mart 2012 at 09:07

  Yeni modeller bukadar mı yenilerini yayınlayacakmısınız?

  • Editör

   04 Mart 2012 at 09:13

   Yeni modelleri seri halinde ve özel açıklayıcı olarak yayınlayacağız.

 2. asuman dalgıç

  08 Mayıs 2013 at 20:07

  beste ahşap şifonyer benim yatak odama çok uygun..fiyatını ve nasıl ulaşabileceğimi öğrenebilir miyim

  • Editör

   08 Mayıs 2013 at 23:22

   Bu konuyu sizin için aydınlatalım ancak ürün üretimden kalkmış olabilir eğer kalkmadıysa konu hakkında sizi kısa sürede bilgilendirelim

 3. kafeterya mobilyaları

  04 Ekim 2015 at 00:24

  Beğendiğim paylaşımlardan teşekkür ederim

Cevay Yazın Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook la Yorum Yapın