Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

2012 İnegöl Mobilya Modelleri – 2

Mobilya ve dekorasyon sitesi olarak mobilya modellerinden yeni trendlerden ve 2012 inegöl mobilya modellerinden bahsetmiştik. Moda durmak bilmeyen yenileme hareketliliğinde bir yapıya sahipken ve mobilyanın modasından güncel bahsetmek oldukça zorlaşan nitelikte çünkü önceleri senede bir yeni mobilya takımları çıkarken artık 3 ayda bir yeni takımlar çıkmaya başlar oldu.

Bizde daha önce yayımladığımız mobilya görsellerini seriye bağlayalım dedik. İnegöl mobilya modelleri – 2 başlığı altında yazımıza devam ediyoruz.

gri dekorasyon

klasik koltuk takımı
Avangard koltuk takımlarından Carmen Koltuk Takımı

DSC_9666

garden koltuk takımı

diamond koltuk

diana koltuk takımı

İlk olarak Alfa grubun görselleri. Bu model lake boyama yatak odası ve yemek odası modelinin tamamlayıcı koltuğu ise oldukça rahat soft kumaşlı 35HR süngerli mükemmel koltuk modeli.

2012 kreasyonlar oldukça ilgi çekici ve birbirinden şık modeller. Önemli olansa artık grup olarak düşünülmesi bu da seçim karmaşasını gideriyor ve seçim kolaylığını sağlıyor. Evinizde birbiriyle ilgili takımlarla bütünlük sağlanmış oluyor.

Yeni mobilyaların görsellerinin bir bölümünü sizlere sunmuş olduk. Dediğimiz gibi mobilya modelleri yenleme sıklığı her geçen gün daha da artıyor bunu göz önünde bulundurarak biz de yeni ve farklı modelleri hızlı bir şekilde kısa zamanda sizlere sunmaya çalışacağız.

Görüş ve Önerileriniz için siz de yorum yapabilirisiniz.

 
3 Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir