Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

2012 Duvar Ünitesi Modelleri

MobDizayn’ı takip edenler bilir, eğer yeni mobilya alma amacı taşıyorsanız bu sitede sergilenen görsellere bakmadan geçmemelisiniz. En yeni ve en farklı modelleri sizlerin beyenisine sunuyoruz ancak bu yazımızda paylaşacağımız Duvar Üniteleri görselleri oldukça farklı. Tasarımın zirveye ulaştığı ama bir okadar da kullanışlılık açısından benzersiz olan bu ürünleri mutlaka görmelisiniz.

Sezonuın çizgileri ve renklerini duvar ünite modellerinde de görmek mümkün. Bunun yanısıra duvar üniteleri bir anlamda tamamlayıcı ürün olma niteliği de taşıyor çünkü tecrübelerimizle mukabil müşterilerimiz yemek odası alırken tv sehpası yerine aynı görünümde duvar ünitesi de talep etmekte. Şimdi hem tamamlayıcı nitelikte takımların üniteleri ve bir de kendine has ambiansı ile eşsiz duvar ünitesi modellerini sizlerle paylaşıyoruz.

 

modern duvar

modern duvar ünitesi

bursa duvar ünitesi

avangard duvar ünitesi

ahşap modern duvar ünitesi

suntalam duvar ünitesi

 

Duvar ünitesi modelleri görsellerini sizlerle paylaşmış olduk. En hit ve en yeni modellerini sizlerle paylaşmış olduk. Bu konuda ve diğer konularda düşünceleriniz yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz teşekkürler, esen kaın…

 

 

 
2 Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir