Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

2012 Bellona Mobilya Modelleri & Fiyatları

Bellona Premium serisi ile sezona damga vurdu diyebiliriz. Mobilyanın oyma işlemeli zerafetini Premium serisinde sergileyen Bellona diğer modelleri ile de oldukça iddialı. Bu sene yatak oda, yemek oda ve koltuk takımı modellerinde iyi tasarıma sahip modeller sunarken aynı zamanda ihtiyaçlara cevap verebilmeyi umutvar ediyor.

doğtaş salon takımı

Bellona bu sene beğenlen modellerinden Suena takımın koltuğuna, baktığımızda oldukça şık olduğunu görüyoruz. Koltuk modeli iki ünitesi sabitken ikilide sadece sandık mevcut ancak üçlüde yatak olma fonksiyonelliğide var. İstenilen renk ve kumaş kaplayabilme özelliğinde olan model tercih edilebilir düzeyde. Sonuçta Bellona Suena Koltuk Takımını oldukça beğendik.

doğtaş exclusive

Suena Yatak Odası modelide en az koltuk modeli kadar iddialı bir model. Mütevazi görüntüsüne kaliteyi yansıtmış bir model. Gardrob iki sürgülü kapaktan oluşmakta ve her iki kapakta da ayna mevcut. Bu odanıza hem derinlik katacak hem de görsel açıdan güzel bir görüntü yakalayacaksınız. Tabi istenirse gardrop sürgü kapak yerine menteşeli açılır kapak versiyonunu yapmanız da mümkün. Beyaz kısımlarında high gloss malzeme kullanılan model oldukça şık.

Suena Yemek Odası, Bellonanı yemek odası tarzını yansıtan modellerden. Sade kullanışlı bir model, zarif çizgilere sahip. Takım bir gümüşlük, bir kaşıklık, bir masa, altı adet sandalye, bir adet konsol ve bir adet tv sehpasından oluşmakta. Bellona’nın bu modeli sezonun ceviz kombinasyonlarına iyi örneklerden diyebiliriz. Bellona Suena Mobilya Takımı hakkında ayrıntılı bilgi ve detaylı görselleri görmek için bellona.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Bu bir Tanıtım Yazısıdır

Bir Cevap Yazın