Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

2012 Avangard Palmiye Yatak Oda Takımı

Avangard mobilyaları daha önce ele almış ve farklı konsept modelleri web sitemizde sergilemiştik. Birbirinden güzel ve çekici mobilyalar 2012 mobilya modelleri olarak karşımıza çıkıyor ancak bu konsept avangard olunca bir başka ihtişamlı oluyor. İşte biz de şimdi Palmiye Yatak Oda Takımı görsellerini sizlerle paylaşacağız.

Avangard mobilyaların, klasik mobilyanın varisi olduğunu daha önce dile getirmiştik. Evet teknolojinin klasik çizgide buluşması sonucu, seri fabrikasyon üretimle Avangard ürünler meydana geldi. Aslına bakarsak üretim şekli itibariyle de bu moda ürünler çeşitlendi diyebiliriz. Şöyle ki piyasa da pahalı olarak görülen avangard ürünler mdf üzerine lake boya kaplıdır. Ayakları ağaç ve işlemelidir. Ürün bütün aksamında mdf kullanılır ve her karesinde boyama ile kaplamayı görürsünüz. Bir diğer avangard modeller de modüler mobilya sistemi ile üretilen ama avangard süsü verilen modellerdir. Bu modeller de dikkat edin iskelet kısımda suntalam kullanılır ve avangard klasik çizgileri ayaklarla, lake kapaklar katar.

Palmiye yatak oda modelini incelediğimiz zaman bahsettiğimiz gibi üst ve iskelet kısımlarda suntalam kullanıldığını görüyoruz ancak bu başka bir suntalam. Hig gloss suntalam kullanılmış ve lake nin zerafetini bu malzemede görebilirsiziniz. Ayrıca parlak suntalam lakeye göre daha dayanıklıdır yani çizilmeye mukavemeti vardır diyebilirz.

Takım ayakları ise ağaç lake boyamadır. Palmiye yatak oda takımı görselliği kadar fonksiyonelliğiyle de çok beğenilen bir ürün.

  • Gardrop kapaklarını açtığınızda harekete duyarlı sensörlü (ledler) otomatik yanarak bizlere yardımcı oluyor.
  • Parlak suntalam çizilmeye dayanıklı bir malzeme…
  • Çekmecelerin tümü tandem (firenleme sistem) raya sahip.
  • Takım baza monteli olarak alınabiliyor.
  • Kullanlılan malzeme itibari ile lake ayaklar dışında kullanılmamış, dolayısyla ürün çok pahalı değil.
  • Gardrop kapaklarında ve çekmecelerde kullanılan kabartma desen, özel palmiye kabarma desenli parlak suntalam ürünü çok farklı kılıyor.

Bu kategoriye benzer yazılar da sizin için Faydalı olabilir:

 

 


2 Yorum

Bir Cevap Yazın